40 yaşındayken 25 görünmenin yolu:
genç görünmenin ucuz ve etkili tarifi

40 yaşındayken 25 görünmenin yolu: genç görünmenin ucuz ve etkili tarifi

Herkese merhaba! Benim adım Ebru. 40 yaşındayım ve yedi çocuk sahibiyim. Şaka değil, gerçekten de yedi çocuk doğurdum! Çevremdekiler bana sıkça gerçekten 40 yaşında olup olmadığımı soruyorlar. Ben de “Bundan yedi çocuk doğurduğum kadar eminim” diyorum. Kim ne düşünürse düşünsün, hayatımda hiç plastik ameliyat yaptırmadım. Bundan emin olabilirsiniz. :) Gençliğin sırrı oldukça basit – mutlu olun, dünyaya ışık ve sevgi saçın, kendinizi ve ailenizi sevin!


Bakıma gelince, hiç pahalı kremler kullanmıyorum ve açıkçası güzellik uzmanlarına de pek güvenmiyorum. Kullandığım tek bir ürün var ve bundan oldukça memnunum. Adı “Goji Kremi”. Bu kremi birkaç senedir kullanıyorum ve başka hiçbir şeyle değiştirmem. Neden mi? Nedenini aşağıda açıklayayım. :)

Bunu engellemek için ne kadar uğraşırsam uğraşayım 30’lu yaşlarındaki çoğu kadın gibi benim de yüzümde kırışıklıklar başlamıştı ve cildim gerginliğini kaybetmişti. Akla gelen her şeyi denedim: kremler, maskeler, emülsiyonlar. Süpermarkette bulabileceğiniz en ucuzundan piyasadaki en pahalı ürünlere kadar her birini denedim. Aslında sonuç olarak aralarında pek bir fark da görmedim. Ardından güzellik uzmanına gittim. Yüzüme saatlerde masaj, maske, enjeksiyon uygulandı, bunlardan da bir sonuç alamadım. Buna bir dur demezsem de kısa süre içerisinde bu tedavilere bağımlı olacağımı anladım! Kızlar, size bir sır vereyim: güzellik ürünleri piyasası tamamen para kazanmakla alakalı. Sizin genç ve güzel görünmenizi sağlamak gibi bir hedefleri yok! Doktora giden herkes bilir: bir ziyaret gerçekleştirip bir daha gitmemek gibi bir durum söz konusu olmaz. Size 20 farklı tedavi önerirler, her bir 10 seanstır… bir de üstüne pahalı kozmetik ürünler almanız gerekir. Bu durum size de tanıdık geldi, değil mi? Anlayacağınız gibi her şey yalanlar üzerine kurulu. Sizin genç görünmenizi sağlayacak en kolay yöntem mükemmel bir krem bulmakta yatar. :)


“Goji Kremi” ürününü şans eseri keşfettim. Bir kış günü bir arkadaşımı aradım. Bunun hemen öncesinde yürüyüşe çıkmıştım ve kış soğuğu cildimin bayağı bir soyulmasına neden olmuştu. Arkadaşıma onun önerebileceği bir nemlendirici olup olmadığını sordum. Tahmin edeceğiniz gibi arkadaşım bana “Goji Kremi” ürününü önerdi. :))))) Bu kreme anında hayran kaldım. Sadece birkaç dakika içerisinde soyulan ve soğuktan yanan cildimi rahatlattı. Cildim hem mükemmel bir görünüme kavuştu, hem de çok sağlıklı olduğunu hissettim. Nemli, pürüzsüz ve elastik bir hal edindi. Bundan müthiş bir mutluluk duydum! :)

Sizi bilmem ama ben internetten alışveriş yapmaya alıştım: bu daha hızlı, daha kolay ve en önemlisi eğer bir ürünü imalatçının kendi sitesinden satın alırsanız ürünün kalitesinden de emin olabilirsiniz. Bu nedenle “Goji Kremi” ürününün sadece resmi siteden sipariş edilebileceğini öğrenince bu beni bir hayli memnun etti.


Sipariş verdikten birkaç gün içerisinde de paket bana ulaşmıştı bile!

Kremi daha cildime sürer sürmez etkisi hissettim. Ancak o zaman onun asıl özelliğinden haberdar değildim. Bu mükemmel bir nemlendirici ve canlandırıcı olmakla kalmıyor. Aynı zamanda inanılmaz bir kümülatif etkiye sahip. “Goji Kremi” ürününü sürekli olarak kullandığınızda cildiniz daha genç ve gergin bir hal alıyor. Tek bir kremde bu kadar fazla faydanın bulunması mükemmel bir şey. Bu cildinizi koruyor, besliyor, nemlendiriyor, kırışıklıkları gideriyor, pigmentasyonu yok ediyor, hatta cildinize parlaklık bile kazandırıyor! “Goji Kremi” kullandığım bir düzine ürünün yerini almış durumda. Artık bu özelliklerin her biri için tek bir ürün kullanmam yeterli!!! :)))

Elbette ki bu sihir bir gecede gerçekleşmiyor – yüzümdeki tüm yaşlılık belirtilerini yok olması bir ay kadar aldı. Artık aynaya baktığımda kendimi çok daha iyi hissediyorum. Üstelik bunu başarmak için herhangi bir güzellik uzmanının yardımına ihtiyacım da olmadı. “Goji Kremi” sayesinde çok büyük tasarruf sağladım. Artık paramı gereksiz ürünlere alacağıma sevdiklerimi mutlu etmek için harcıyorum. :)

Sevgili okurlarım, ben genelde ürünlerin reklamını yapmaktan hoşlanmam, ama en azından bir kere olsun “Goji Kremi” ürününü denemenizi tavsiye ediyorum. Eminim ki siz de bunu kullandığınızda çok memnun kalacaksınız. Bu gerçekten cilt bakımı açısından bir çığır ve bir sürü pahalı ürünün ve tedavinin yerini alacak gençleştirici bir ürün! Fiyatı da çok ucuz!


Son olarak, imalatçının web sitesinin bağlantısı da işte burada. Eğer bu kremi denediyseniz siz de kendi deneyiminizi aşağıda paylaşabilirsiniz! :) Aldığınız sonuçları öğrenmekten memnuniyet duyarım! :)

“GOJİ KREMİ” ÜRÜNÜNÜ SİPARİŞ ET


Yorumlar: (115)17.02.2014 - 10:57 Ayşe

Merhaba Ebru. Seni uzun süredir bloğundan takip ediyorum. Ne tür ürünler kullandığını merak ediyordum hep. Ayrıntılı açıklaman için teşekkür ederim!

18.02.2014 - 00:11 Cansu

Bu bilgilendirici yazın için teşekkürler Ebru! Güzellik uzmanları hakkında dediklerinin tamamına katılıyorum. Tüm işleri insanı kazıklamak.

18.02.2014 - 15:57 Pınar

Ekleyeceğim bir şey var. Ben “Goji Kremi” ürününü bayağı uzun bir süredir kullanıyorum. Sanırım şu an beşinci kavanozumdayım!!! Bu tek kelimeyle sihirli bir krem. Bunun gibi başka bir ürün görmedim Derin kırışıklıkları bile yok etti. Dediğine de katılıyorum, insan bu ürünü kullanarak gereksiz pek çok ürünü satın almakta kurtuluyor.

19.02.2014 - 10:21 Dilek

Ben de bu ürünü kullanıyorum ve buna bayılıyorum! Piyasadaki profesyonel ve lüks ürünlerin altında kalmıyor ve onlardan çok daha ucuz!

20.02.2014 - 07:30 Zeynep

Bu kremi sıkça duymaya başladım, ama nereden satın alabileceğimi bilemiyordum. Bağlantı için teşekkürler! Ben de internetten alış veriş edenlerdenim. :)

22.02.2014 - 10:28 Dilara

Aşağıda bu kremi kullanmadan önceki ve kullandıktan sonraki hallerimin resimlerini paylaştım. Bu yüzümde inanılmaz bir fark yarattı! ;-)

26.02.2014 - 14:16 Suzan

Bu çok iyi bir ürün. Bunu eskiden internetten alırdım ama daha sonra stoklar tükendi ve bir daha bulamadım. Bu resmi siteyi bilmiyordum. :) Kesinlikle sipariş edeceğim!

28.02.2014 - 06:11 Gülçin

Ebru çok güzel görünüyorsun! Gerçek yaşının bu olduğuna inanamıyorum. Bu krem gerçekten de sihirli!

04.03.2014 - 00:42 Müge

“Goji Kremi” ürününe bayılıyorum! Bu resmen zamanı tersine döndürüyor. Benim arkadaşlarım da ameliyat yaptırdığımı sanıyorlar. Bu tek yaptığım bu kremi kullanmak!

08.03.2014 - 10:10 Esra

Ben bir türlü işe yarayan bir ürün bulamadım. Hiçbiri bir işe yaramıyor. Sanırım ben de “Goji Kremi” ürününü denesem iyi olacak. Herkesten olumlu şeyler duyuyorum. Kızlar, fotoğraflarınız beni çok kıskandırdı. Ben de gençleşmek istiyorum!

08.03.2014 - 10:10 Fatoş

Bu kremi bir hafta önce satın aldım! Şimdiden etkisini görebiliyorum! Cildim mükemmel bir form kazandı! Yaşlılık çizgileri yok oldu!

08.03.2014 - 10:10 Dilek

Herkese merhaba! Ben bu kremi kendim kullanmadım, ama annem kullanıyor ve kendisi çok memnun. Resimlerini kullanmama izin verdi:

08.03.2014 - 10:10 Nazlı

Mükemmel! Maaş günümde kesin sipariş edeceğim!!!

08.03.2014 - 10:10 Songül

Sonuçlar hiç de fena değilmiş. Elbette iş çok ilerlerse ve ameliyata gerek olursa, o zaman krem kullanmak işe yaramayabilir. Ama en azından 10 yaş genç görünürsün, bundan eminim. :) Bu sanırım 50-60 yaşlarında olanlardan çok 30-40 yaşlarında olanların o ilk kırışıklıklardan kurtulmasına yardımcı olacak. Bu dolaşımı iyileştiriyor ve içerisindeki maddeler cildin en derin tabalarına dahi nüfuz edebiliyor. Bir güzellik uzmanı olarak bunun etkilerini görebiliyorum. :)

08.03.2014 - 10:10 Pelinnaz

Demek umutsuz vaka olmayan güzellik uzmanları da varmış. :))))))))) Bilgiler için teşekkürler kızlar! Bunu daha yakından inceleyeceğim!

08.03.2014 - 10:10 Halime

Selam Ebru! Benim incelemem şu şekilde: krem süper, hiç şikâyetim yok. Gözenekleri kapamıyor ve alerjilere neden olmuyor. Fotoğraf aşağıda.

“GOJİ KREMİ” ÜRÜNÜNÜ SİPARİŞ ET